fbpx

Kadra żłobka

Stumilowy Las - ul. Jeleniogórska 1/3b

Nasza kadra

Sercem każdego miejsca są ludzie. My to wiemy, dlatego stawiamy na najlepszych.

Ciocia Ania

Opiekunka w żłobku

Ciocia Monika

Opiekunka w żłobku

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując 3lata w żłobku. Jestem osobą ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania.
Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości. Poprzez zabawę mogę obserwować zachodzące w nich zmiany. To jak nabywają coraz to nowych umiejętności. Ich codzienny uśmiech, przytulasy napędzają mnie do jeszcze większej pracy. Prywatnie jestem mamą Adasia, Nicole i Maksia. To oni są moją życiową inspiracją.
Ukończyłam kurs na opiekuna żłobkowego.
„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz je. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”. ( Janusz Korczak)
 
Każde dziecko jest dla mnie najważniejsze, jest inspiracją do kreatywnego spędzania z nimi czasu. Staram się otoczyć dzieci miłością i opieką aby każde z nich czuło się wyjątkowe i z chęcią spędzało z nami wspólne chwile. Uśmiech to największa nagroda.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków, które nauczyły mnie cierpliwości i spokoju.

Zapisy już trwają!

Zapraszamy do niepublicznych placówek Stumilowy Las, które cieszą się wysokim zadowoleniem rodziców, gwarantują rzetelną opiekę, rozwój oraz wspaniałą zabawę dla dzieci.