fbpx

Przedszkole

Stumilowy Las - ul. Jeleniogórska 1/3b

Przedszkole

W przedszkolu Stumilowy Las, nauczyciele są dla dzieci oparciem w każdym aspekcie czy dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauczanie wcale nie jest takie proste dlatego wciąż doskonalimy swój warsztat i staramy się podążać za dzieckiem, za jego potrzebami, odkryciami i interesującymi go tematami.

Dzięki temu właśnie nasza placówka jest taka wyjątkowa.

Pedagodzy kierują procesem dydaktyczno-wychowawczym w taki sposób, by dziecko samodzielnie odkrywało istotę problemu, bez wskazywania go przez dorosłego w sensie dosłownym.

W końcu każdy z nas lubi coś odkryć, poczuć w sobie poczucie sprawstwa a w konsekwencji po prostu uwierzyć w siebie. Wierzymy, w słowa których autorem jest Konfucjusz – „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem”.

Połączenie naszej wiedzy ze świetnym zapleczem technicznym naszej placówki, jakim są duże i komfortowe sale, plac zabaw w pobliżu czy specjalna aranżacja pomieszczeń, sprawia, że absolwenci Stumilowego Lasu trafiają do najlepszych szkół, a co najważniejsze, kończą nasze przedszkole szczęśliwi, z bagażem fantastycznych wspomnień!

Zapisy już trwają!

Zapraszamy do niepublicznych placówek Stumilowy Las, które cieszą się wysokim zadowoleniem rodziców, gwarantują rzetelną opiekę, rozwój oraz wspaniałą zabawę dla dzieci.