fbpx

Przedszkole

Leśni przyjaciele - ul. Jeleniogórska 7

Przedszkole

Jeśli zależy wam na miejscu, gdzie dziecko będzie się efektywnie rozwijało w bezpiecznej i pełnej miłości atmosferze, to niezwłocznie zajrzyjcie do nas!

W przedszkolu Stumilowy Las – Leśni przyjaciele, nauczyciele są dla dzieci oparciem w każdym aspekcie, czy dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauczanie wcale nie jest takie proste, dlatego wciąż doskonalimy swój warsztat i staramy się podążać za dzieckiem, za jego potrzebami, odkryciami i interesującymi go tematami.

Dzięki temu właśnie nasza placówka jest taka wyjątkowa.

Pedagodzy kierują procesem dydaktyczno-wychowawczym w taki sposób, by dziecko samodzielnie odkrywało istotę problemu, bez wskazywania go przez dorosłego w sensie dosłownym.

W końcu każdy z nas lubi coś odkryć, poczuć w sobie poczucie sprawstwa a w konsekwencji po prostu uwierzyć w siebie. Wierzymy, w słowa których autorem jest Konfucjusz – „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem”.

Połączenie naszej wiedzy ze świetnym zapleczem technicznym naszej placówki, jakim są duże i komfortowe sale, patio czy odrębne toalety, sprawia, że absolwenci Stumilowego Lasu trafiają do najlepszych szkół, a co najważniejsze, kończą nasze przedszkole szczęśliwi, z bagażem fantastycznych wspomnień!

Wiele miejsc - jedna myśl

Zapisy już trwają!

Zapraszamy do niepublicznych placówek Stumilowy Las, które cieszą się wysokim zadowoleniem rodziców, gwarantują rzetelną opiekę, rozwój oraz wspaniałą zabawę dla dzieci.