fbpx

Kadra żłobka

 • Doświadczeni pedagodzy

  czuwający nad dobrym rozwojem Twojego dziecka
  • Dyrektor Klaudia

   Dyrektor Klaudia

   Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. „Nie ma dzieci – są ludzie.” – te słowa Janusza Korczaka są zdecydowanie jednymi z moich ulubionych, ponieważ „czuję” je nie tylko sercem, ale tez rozumem.W sumie już od nastoletnich lat wiedziałam, ze pedagogika to jest coś co będzie mnie w życiu napędzało i dawało radość. W tym celu będąc w liceum ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego i aktywnie uczestniczyłam w różnego rodzaju obozach, które były dla mnie takim pierwszym sprawdzianem umiejętności społecznych a w kolejnych latach zanim ukończyłam studia, byłam nianią, opiekując się maluchami w różnym wieku. Collegium da Vinci było moja pierwszą uczelnią, gdzie ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkola a także opiekuńczo-wychowawcza, jednak wciąż było mi mało i w myśl tego, ze nauczyciel uczy cale życie realizowałam różnego rodzaju kursy, szkolenia z zakresu nowoczesnych metod i technik pracy z dzieckiem, metodyki nauczania, zarządzania oświata czy też różnych zabaw ruchowych i muzycznych oraz wiele innych. W zeszłym roku ukończyłam studia z zakresu pedagogiki specjalnej a także diagnozowania oraz terapii dzieci ze spectrum autyzmu. W chwili obecnej bardzo bliski jest mi temat zaburzeń integracji sensorycznej wśród najmłodszych. Nauczycielem i dyrektorem przedszkola i żłobka jestem od kilku lat i przyświeca mi zasada wzajemnego porozumienia i wsparcia w każdym aspekcie, zarówno jeżeli chodzi o maluchy jak i o rodziców a metody pracy dostosowuje do możliwości rozwojowych dziecka, jego mocnych stron, talentów, po to, aby każde z nich mogło zobaczyć to co jest w nim najlepsze. Być może dzięki temu już w przedszkolu „narodzi” się przyszły naukowiec czy też sportowiec. Odkrywanie każdego dnia z dziećmi jest nową przygoda, nauką i ogromną radością, dlatego jako pedagog czerpie z tego garściami. Niepohamowana ciekawość dziecka, jego spontaniczność i uśmiech jest najpiękniejszym co możemy od niego dostać, dlatego pamiętajmy -“Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

  • Ciocia Ania
   Opiekunka w żłobku

   Ciocia Ania

   Opiekunka w żłobku

   Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując 3lata w żłobku. Jestem osobą ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania.
   Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości. Poprzez zabawę mogę obserwować zachodzące w nich zmiany. To jak nabywają coraz to nowych umiejętności. Ich codzienny uśmiech, przytulasy napędzają mnie do jeszcze większej pracy.
   Prywatnie jestem mamą Adasia, Nicole i Maksia. To oni są moją życiową inspiracją.

 • Zapisy już trwają!