Kontakt z nami

+48 664 198 903

wyślij do nas fax:

napisz do nas e-mail:

przedszkole@stumilowy-las.pl

Kadra


 

Joanna Bździel - wychowawca

 

Jestem absolwenką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Ukończyłam Wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną oraz uzupełniające studia magisterskie z Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Posiadam również Instruktora Fitness oraz Instuktora Piłki Siatkowej. Ponad to mam ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Odbyłam warsztaty z Pedagogiki Cyrku - " Pedagogika cyrku sposobem na aktywizację ucznia". Czteroletni staż pracy z dziećmi sprawia mi wiele przyjemności.

 

"Nie zmuszajmy dzieci do aktywności,
lecz wyzwalajmy aktywność,
nie każmy myśleć,
lecz twórzmy warunki do myślenia.
Nie żądajmy, lecz przekonujmy.
Pozwólmy dziecku pytać
i powoli rozwijajmy jego umysł tak,
by samo widzieć chciało"


 

Julia Gumpert- pomoc wychowawcy

 

Ukończyłam liceum , w klasie o profilu teatralno - filmowym , oraz profil terapeuta do spraw uzależnień w szkole policealnej. Obecnie studiuje na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, kierunek - pedagogika, specjalizacja -wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyłam też kurs wychowawcy kolonijnego. Zanim podjęłam pracę w przedszkolu Stumilowy Las, nabywałam już doświadczenia w tym kierunku opiekując się dziećmi prywatnie, ale również na festynach oraz różnych imprezach rodzinnych jako animator. Jestem osobą pracowitą, uczciwą, ciepłą, sumienną oraz uśmiechniętą. Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko obowiązkiem, ale także spełnieniem. Jako pomoc nauczyciela przedszkola cenie sobie takie wartości, jak między innymi wzbudzanie poczucia bezpieczeństwa, pozytywne nastawienie i uśmiech. Sprawia mi ogromną radość gdy widzę jak dzieci wyrastają na dobrych ludzi, są radosne i przychodzą podzielić się ze mną problemami, ale również sukcesami i osiągnięciami.

Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

ul. Marcelińska 96C lok.220 ATANER 2011

Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las Poznań - Przedszkole dla maluchów od 2,5 roku życia do 6 lat, Twoje pociechy pod najlepszą opieką
Strona główna Oferta Nasze przedszkole Cennik Strefa dzieci Strefa rodziców Galeria Aktualności Kontakt Żłobek
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych